Sosyal Etkinliklerimiz

Print

 

 

 

Bahar Şenliklerimiz

 

Tohum Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda geleneksel olarak "Bahar Şenliği" gerçekleştirilmektedir.  

Bahar Şenlikleri ile ilgili detaylı bilgiye http://tohumotizm.org.tr/proje/bahar-senliklerimiz linkinden erişebilirsiniz.

Efes Pilsen’li Oyuncular Okulumuzu Ziyaret Ettiler

 

Efes Pilsen Spor Kulübü’nün  hayata geçirdiği yeni sosyal sorumluluk projesi ‘Mavi Buluşmalar’ devam ediyor. Proje kapsamında takım oyuncuları Nisan ayının Dünya Otizm Farkındalık ayı olması dolayısıyla otizme dikkat çekmek amacıyla Tohum Otizm Vakfı’nın Şişli’deki Okulu’nu ziyaret etti. Efes Pilsenli oyuncularla öğrenciler Vakfın bahçesinde bulunan basketbol sahasında küçük bir basketbol gösterisi de gerçekleştirdi. Lacivert beyazlı basketbolcular ayrıca öğrencilere kendi imzaladıkları basketbol toplarından hediye etti.

Tohum Otizm vakfı öğrencileri 16 Nisan’da gerçekleşecek olan Efes Pilsen - Bornova Belediye maçında Efes Pilsen’in konuğu olacak ve maçı Sinan Erdem Spor Salonu’nda ön sıradan izleyecek. Maçın geliri de Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanacak.

Efes Pilsen Spor Kulübü oyuncuları, aktif olarak yer aldıkları ‘Mavi Buluşmalar’ adlı proje kapsamında sezon boyunca belirli aralıklarla çeşitli vakıf ve dernekleri ziyaret ediyor, zaman zaman da bu vakıf ve dernek üyelerini antrenmanlarında ağırlıyor.

 

   

Siralama: 
12